ALT YAPI

EGE YILDIZ

Şirketimizin temelleri, 1950’li yılların başlarında, Kurucumuz Rahmetli Sayın Mazhar Zorlu tarafından İzmir ve Ege Bölgesinde müteahhitlik hizmetleri ile atılmış olup, ithalat imkanlarının kısıtlı olmasına rağmen ile önce plastik tüp, mutfak eşyaları ile başlayan plastik üretimi, bilahare plastik boru ek parça ve yan ürünleri üretmek için 1959 yılında Ege Yıldız Plastik Pazarlama Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’ni kurularak sanayiciliğe geçiş yapılmıştır.

 

Hammadde ihtiyacının büyük bir kısmının Petkim’den tedarik edilmeye başlaması ile birlikte, 1973 yılında modernleşme ve teknolojiye duyulan gereksinimi neticesinde yeni bir yapılanma ile Egeplast A.Ş. kurulmuş olup, üretim görevini Egeplast A.Ş. üstlenmiştir. Temiz su dağıtımı, kanalizasyon, telekominikasyon, doğalgaz, drenaj, altyapı vb. gibi alanlar başta olmak üzere, bina içinde kullanılan küçük plastik çaplıdan alt yapıda kullanılan büyük çaplılara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Egeplast A.Ş. halen İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 80.000 m2 açık, yaklaşık 50.000 m2 kapalı alanda ve 55 yılı bulan deneyim ve teknolojik know-how ile üretim faaliyetlerine devam ettirmektedir. Ege Yıldız A.Ş. ise bayi dağıtım ve proje kanalları aracılığı ile yurtiçi satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten şirket haline dönüşmüştür.

Şirketimizin Güçlü Yanları

  • Nihai tüketicinin beğenisi ve güvenini kazanmış, sadık ve güvenilir bir müşteri grubu
  • Çok sayıda ve yaygın bayi ağı
  • Ürünlerimizin kalitesi ve çeşitliliği
  • Uzun yıllardır Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri belgesine sahip olunması ve sürekli denetlenerek, söz konusu sistem gerekliliklerin yerine getirilmesi
  • Köklü ve güçlü temel değerlere sahip etkin bir yönetim ve deneyimli, lisanslı ve sektörü iyi bilen insan kaynağı ile çalışılması
  • Kurumsal Organizasyon içinde süreçlerin iyileştirilmesi, revize edilmesi (Dijitalleşme, inovasyon, Yazılım projeksiyonları)
Fiyat Listeleri

Ege Yıldız ürün gruplarına ait fiyat listesini görmek için tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.