YANGIN

GIACOMINI UNIVAL

Yılmaz Boru, 1985 yılında boru ve fittings konusunda dünyanın önde gelen şirketleri ile distribütörlük iş birliği yapmak için kurulmuştur. Bu süreç içerisinde Türkiye sanayisine hizmet ederek ülke gelişimine katkıda bulunmuştur.

2009’a gelindiğinde endüstriyel, HVAC ve yangın alanlarında ülkeye ve dünyaya hizmet etmek ve uluslararası pazarda konusunda bilinen öncü bir firma olma vizyonu çerçevesinde, şirket yapısını bu yönde değiştirmiştir. Bu amaçla da UNİTES markası doğmuştur.

Unites, alanında dünyanın en büyük üreticisi olan Giacomini ile stratejik ortaklık kurmuştur. 2012’den sonra firma Giacomini Unival olarak dönüşerek, dünyada üretim konusunda söz sahibi olacak bir şekilde yeniden yapılanmıştır.

Üretim yatırımları, yeni ürün gruplarını içerecek şekilde gelişmekte ve ürettiği her ürünü ağırlığı Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya pazarına ihraç etmektedir.

Teknolojik vana ve yangın ürünleri üretimine ve bunlarla ilgili uluslararası yatırımlarını yapmaya devam eden Giacomini Unival, 2019 yılında S.S. İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi Dilovası içerisinde bulunan 7500 m2 alana taşınarak üretim ve lojistik faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyetlerimizi uygulama noktasında ülkemize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve çevreye sürdürülebilir fayda sağlamak azmindeyiz. Müşterilerimizin bizlere duyduğu güven, en büyük sermayemizdir.

Fiyat Listeleri

Giacomini Unival ürün gruplarına ait fiyat listesini görmek için tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.