POMPA VE CİHAZLAR

ALF ENERGY

ALF ENERGY marka ürünler TSE, TSEK, CE, ISO, NFPA gibi ulusal ve uluslararası standart, norm ve yönetmeliklere uygun olarak üretilmektedir. Üretim için belirlenen kalite seviyesini satış sonrası hizmetler için de dikkate alınmış ve Türkiye çapında 120 adet yetkili servis oluşturulmuştur.

İstanbul’da bulunan 8.000 m2 ‘lik kapalı alana sahip tesisinde üretimi gerçekleştirilmektedir. ALF ENERGY markalı ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Islak rotorlu Sirkülasyon Pompaları

Hidroforlar

Dalgıç Pompalar

Santrifüj Pompalar

Kontrol Panoları

Yangın İle Mücadele Pompa grupları

Uygun ürünün seçimi, sunulan teknik danışmanlık, ihtiyaca göre hızlı teslim süresi ve sağlanan her türlü dokümantasyonla amacımız müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Tabi ki zamanında devreye alma, bakım, onarım, yedek parça temini, kullanıcı eğitimi ve işletim giderlerini en aza indirme çalışmaları da satış sonrası hizmetlerimizi oluşturmaktır ki burada da amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Araştırma  ve ürün geliştirme çalışmalarımız bir yandan servis gereksinimini azaltan ve kullanım güvenirliğini artıran diğer yandan da  verimleri yükselten ve elektrik tüketimini en aza indiren çözümler üretmeye odaklanmıştır.

Fiyat Listeleri
Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.