ALT YAPI

NOZBART

TÜM PLASTİK’in temeli 1971 yılında atılmış, yan sanayi ürünleri üretimi ile başlayan çalışmalar her geçen gün gelişmiş 1985 yılında firma “Limited Şirket” ünvanını alarak kurumlaşmıştır. TÜM PLASTİK bugün yüzme, süs havuzu, atık su arıtımı ve her nevi akışkan transfer hatlarına yönelik plastik; pompa, küresel vana, kelebek vana, çekvalf, rakor, filtre, fittingler dâhil olmak üzere bütün tesisat bağlantı elemanlarının ve ekipmanlarının tasarımı, imalatı ve satışı konusunda ülkemizin lideridir.

Tüm Plastik insanlarımız için sağlıklı, kaliteli ve güvenilir özgün ürünler üretip ülke ekonomimizin kalkınmasına katkı sağlayarak, tam bir inançla, bilgi birikimiyle, yaşam standardı yüksek kalkınmış bir topluma ulaşmayı hedeflemektedir. AR-GE çalışmaları ile yeni teknoloji üretiyor her geçen gün gelişen bilgilerden faydalanarak müşteri talep ve beklentilerini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız Türkiye içi bayiliklerinin yanı sıra 70’i aşkın ülkeye bizzat veya bayileri vasıtasıyla ihracat yapmaktadır. Dünyada ilk isim olmanın gereklerinden olan ISO 9001-2000 Kalite yönetim sistemi belgesini dünyanın her yerinde geçerli olan TÜV CERT organizasyonundan almıştır. Ülkemizin TSE standartı dahil olmak üzere ihracat yaptığımız ülkelerin kendi standartlarına uygunluğunu içeren belgeleri alıyoruz. Bununla ilgili belgelerin bir kısmını son sayfada görebilirsiniz. Devamlı yenilikler, araştırma ve geliştirme yönündeki faaliyetlerle NOZBART markalı sağlam ürünleri dünyanın her yerine her zaman aynı kalitede sunuyoruz. Sektörümüzde, ürünleriyle dünya basınında haber olan ilk TÜRK firmasıyız.

Fiyat Listeleri

Nozbart ürün gruplarına ait fiyat listesini görmek için tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.