POMPA VE CİHAZLAR

DUYAR POMPA

Duyar Pompa; Kaliteli, Güvenilir ve Yenilikçidir!

Duyar Pompa, sunduğu yüksek verimli yangın pompaları ve geniş satış sonrası hizmet programlarıyla ihtiyaca uygun en doğru pompa ve pompalama sistemleri seçilmesinde yardımcı olur. Duyar Pompa, ülkemizin büyük sanayi ve kamu kuruluşlarına pompa ve pompalama sistemleri seçiminde, değerlendirilmesinde zaman tasarrufu sağlayan uzun vadeli bir iş ortağıdır.

Duyar Pompa yangın alanındaki uzmanlığı ile gerektiğinde güvenilir şekilde çalışan, NFPA 20, TSE, ve CE  standartlarına uygun, kaliteli yangın pompaları ve pompalama sistemleri üretmektedir. Üretilen cihazlar evlerde, ofis binalarında, endüstriyel tesislerde, okullarda, enerji tesislerinde, akaryakıt ve gaz sanayisinde kullanılmaktadır.

Duyar Vana’nın 55 seneyi aşkın tecrübesi ve bilgi birikiminden faydalanarak 2018 yılında kurulan Duyar Pompa, tam otomasyon ile üretim yapan Türkiye’nin sayılı dökümhanelerinden birinde tamamen yerli imkanlarla geliştirilen pompa ve pompa sistemleri üretmektedir.

Fiyat Listeleri

Duyar Pompa ürün gruplarına ait fiyat listesini görmek için tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.