SIHHİ TESİSAT

CEM

Yavuz Metal, otuz yılı aşkın üretim sürecinde bölgede ve Türkiye’de emek ve tecrübelerin ortak kazanımları sonucu 23.000 m2 açık, 9.000 m2 kapalı modern tesislerinde üretimini sürdürmektedir.

2012 yılında sektördeki yarım asırlık tecrübesi ile Cem Markası’nı bünyesine katan firmamız, hedeflerine yenilerini ekleyerek şehrimizin ve ülkemizin Dünya’ya açılan kapısı olma yolunda ciddi adımlarla yürümektedir.

Genç mühendis ve Ar-Ge kadroları ile heyecanı ve yeniliği yakalama tutkusunu amaçlayan firmamız çalışmalarını başlayan her yeni gün için yeni bir umutla sürdürmektedir.

Uzman kadroların titiz çalışmaları ile üretime devam eden firmamız alanında ülkemizde en yüksek kapasiteli işlerini başarı ile tamamlayarak, daha kaliteli ve verimli üretim için hedeflerine devam etmektedir. Ölçüm sistemleri konusunda Dünya standartlarında üretim gerçekleştiren firmamız, kalite belgeleri ve çevre duyarlılığı ile ilgili yetkili kuruluşlardan alınan kalite formlarını gururla taşımaktadır. Firmamız yarım asra yaklaşan tecrübe ve birikimleri sonucu su sayaçları ve teknolojik gelişmeler ile ürünlerini kaliteden ödün vermeksizin üretmenin verdiği haz ve mutlulukla daha hassas ölçüm sistemleri geliştirmeyi amaç edinerek çalışma hayatına devam etmektedir.

Saygılarımızla…

Fiyat Listeleri

Cem ürün gruplarına ait fiyat listesini görmek için tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.