ALT YAPI

PİMTAŞ

Pimtaş Plastik, 7 Büyük üretim fabrikası, 8 markası ve 500 den fazla çalışanı ile geçmişten gelen deneyimi ve günümüzün üstün teknolojisini birleştirerek, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

1977 yılında kurulan ve %100 yerli sermaye şirketi olan Pimtaş Plastik, üretmekte olduğu, kendine özgü tasarımlara sahip olan 15.000 den fazla ürün çeşitliliği ile plastik sektöründe bulunan öncü kuruluşlardan biridir.

45 yıl önce temelleri atılırken ki içinde bulunduğu o heyecanı hiç kaybetmeden günümüze kadar gelen Pimtaş Plastik, kendisine koymuş olduğu hedefler doğrultusunda geleceğe güvenle ilerlemektedir.

Ürünlerini 110 ülkede müşterilerine ulaştıran Pimtaş Plastik, ülkemizde ise 81 ilin tamamına yayılan geniş bayi ağı ile müşterilerine ulaştırmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesine sahip olan Pimtaş Plastik, müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün gruplarını sürekli olarak geliştirmekte ve yeni ürünler eklemektedir.

ISO 9001 kalite yönetim sistemine ve Uluslararası Kalite Belgelerine sahip olan Pimtaş Plastik, en yeni teknolojik altyapı, makine ve kalıp sistemleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile birlikte benimsemiş olduğu yüksek müşteri memnuniyeti politikası ile müşterilerinden gelen geri bildirimleri , müşteri destek personelleri ile özenle inceliyor ve müşteri memnuniyeti sağlamak için gerekli özveri ile çalışmalarına devam ediyor.

Pvc Boru, Pvc Ek parça, Pvc Küresel Vana, Pvc Kelebek Vana, Pvc Çekvalf, Pvc Rakor, Pp Boru, Pp Ek Parça, HDPE Boru, Kangal Boru, EF Ek parça, Kaplin Ek Parçalar, Kaplin Vanalar, Vana Kutuları, Havuz Ekipmanları ve Damla Sulama Boru ve Ek parçaları başta olmak üzere tüm ürünlerin üretimini 7 Büyük Fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Pimtaş Plastik’in AR-GE üssü olan PİMARGE ile yılda 20 den fazla proje gerçekleştiren Pimtaş Plastik, sektörün sorunlarını çözmek adına yenilikçi çözümler üretmektedir.

Sektöre nitelikli personellerin kazandırılması adına Gebze Teknik Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Gedik Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi ile işbirlikleri kurmuştur.

Pimtaş Plastik, geçmişten gelen değerli bilgi ve deneyimini, şirketin temel değerlerinden ödün vermeden sürekli gelişen teknoloji ile birlikte, ürettiği ürün ve hizmetlerde fark yaratarak geleceğe güvenle ilerliyor.

Fiyat Listeleri

Pimtaş ürün gruplarına ait fiyat listesini görmek için tıklaynız.

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.