ISITMA VE SOĞUTMA

GEDİK TERMO VANA

Gedik Termo Vana, bir Gedik Holding kuruluşu olarak, 1967 yılından bu yana endüstrinin ihtiyaç duyduğu orta ve yüksek basınç sınıfı endüstriyel vanalar üretmektedir.

Genel merkezi Pendik/İstanbul’da bulunan Gedik Termo Vana, Hendek/Sakarya’daki 25.000 m² kapalı alanı Gedik İleri Döküm Teknolojileri markası ile paylaşarak, döküm ve vana üretiminin tüm süreçlerini aynı alanda gerçekleştiren entegre bir kuruluştur.

Gedik Termo Vana, “TERMO” markasıyla pazara sunduğu pik, sfero, çelik, paslanmaz, bronz vanaları ile endüstriyel tesisler, enerji santralleri, su ve arıtma tesisleri, kimya, petrol ve gemi inşa gibi pek çok sektöre üretim yapmaktadır.

Isıtma-soğutma, buhar, kızgın yağ, sıcak su, LPG, doğal gaz, petrol ve her türlü kimyasal akışkan uygulamalarına başarıyla hitap eden Gedik Termo Vana, kuruluşundan bugüne sürekli gelişerek, yeni teknolojileri yakından takip ederek, birçok ürünün yerli ve milli olarak üretilmesine öncülük etmiştir.

Gedik Termo Vana kendi markası ile vana üretimlerinin yanı sıra, talep doğrultusunda birçok uluslararası firmalara da farklı tasarımlarda ve markalarla vana üretimlerini yapmakta ve ülkemizin ihracatına katkıda bulunmaktadır.

Gedik Termo Vana ISO 9001:2008, TSE, CE, PED 97/23/EC, AD 2000-W0, AD 2000-HP0, Türk Loydu, Bureau Veritas, DNV, RINA, GOST, SEPRO ve WRAS gibi ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte, Türkiye genelinde 7 Bölge Müdürlüğü, her ile yayılan bayi ve satış sonrası servis ağıyla müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Fiyat Listeleri

Gedik Termo Vana ürün gruplarına ait fiyat listesini görmek için tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.