SIHHİ TESİSAT

TURKUAZ SERAMİK

Hayat var. Hayat; dünyanın varoluşundan beri var ama bizim için hayat, 1993’de toprağın, çamurun şekillenip son halini almasıyla ve ilk ürünün çıkmasıyla var!

Ürün mü? İlk göz ağrısı o… Emek, alnın ilk teri; ilk ateşi yakan, “hayat”ı başlatan o! Hayat başlayadursun bi’ kere banyonda emek var.

İddia var her şey bi’kenara! Bu topraklarda doğup dünyanın 60 ülkesinde aranan olmak var. Hayal var sonra… Hayallere takılıp kalmak değil; hayalleri gerçekleştirmek var.

Hayaller, hayatlar derken Avrupa’nın en büyük vitrifiye üretim tesisini kurma hayalini hayata geçirmek var!

En son teknolojiyle donatılmış tesislerde dünya otoritelerince belirlenen standartları “alt standart” olarak kabul edip üretim yapmak var!

1000 çalışanın her yeni günde tek vücut üç kıtaya üretim yapmasının gururu da başarı hikayemizin içinde var.

Kaliteye tesadüfen ulaşılmıyor; en iyi hammadeleri kullanmak kuruluşumuzdan bu yana vazgeçilmezimiz olarak var!

Titizlikle kurduk AR-GE departmanını; çünkü yenilikçilik kodlarımızda var.

Trendleri yakından takip etmek tamam da trendleri belirleme vizyonumuz, kurulduğumuz günden beri var!

Estetik, fonksiyonel, modern, yenilikçi, kaliteli… Turkuaz Seramik imzalı her ürün sınırsız müşteri memnuniyeti sunmak için var!

Tasarımcılarının sınır tanımayan hayal güçleri sayesinde dünyanın en saygın kuruluşlarından ödüller almak var!

İnovasyan var sonra… Hem ürün hem hizmet konusunda yenilikçilik kurum kültürümüzde var. Kurulduğumuz günden beri biliyoruz ki; iyi gelecek varsa inovasyonla var!

Çevreyle dost olmak için “enerjimiz” de var! Doğaya zararı olan enerji kaynaklarını kullanmak yerine yenilenebilir kaynakları kullanmak “doğamızda” var!

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak nihai hedefimiz… “Sürdürülebilirlik”, Turkuaz Seramik’in listesinde ilk sırada var!

…Kendinle başbaşa kalabildiğin yerlerden biri ya banyon; #banyondahayatvar. Çünkü banyonda Turkuaz Seramik var!

Fiyat Listeleri

Turkuaz Seramik ürün gruplarına ait fiyat listesini görmek için tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formu tarafımıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede ulaşacaktır. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz.